E-MAIL:           info@eskisehiryarimaratonu.com

Nereye gidilir?

Eskişehir’i basitçe 2 bölge gibi değerlendirebiliriz. Alttaki haritada da görebileceğiniz üzere haritanın üst kısmında Üniversite BulvarıBağlar BölgesiPorsuk Çayı ve tren istasyonuyer alıyor. Bu bölgede yer alan tramvay hattını kullanarak şehirde rahatça gezebilirsiniz.

Haritanın alt kısmında ise Eskişehir’in en eski ve günümüzdeki en turistik bölgesi olan Odunpazarı bölgesi yer alıyor. Bu bölgede sadece birkaç adet butik, konak otel yer alıyor. Bu bölgeden yürüyerek 10-15 dakikada tren istasyonuna ulaşabilirsiniz.


Bu alandan Eskişehir tren istasyonuna otelin konumuna göre 10-20 dakika yürüyüşle ulaşmanız mümkün. Şehrin gezilecek yerlerine ise yakınlarda bulunan tramvay durakları üzerinden ulaşabilirsiniz. Porsuk Çayı ve Adalar Bölgesi’ne yürüyerek 10-15 dakikada, İki Eylül Caddesi gibi şehrin merkezine ise 15-20 dakika yürüyerek ulaşabilirsiniz. Tarihi Odunpazarı semtine ise yürümeniz zor. Tramvay ya da otobüsle Odunpazarı’na gidebilirsiniz. Taksi ile gitmek isterseniz yolculuk 10-15 dakika sürecektir.